kandydatów

Etat Specjalista ds. technicznych

Firma: Inteligentne Miasta Sp z o.o. miejsce pracy: Kielce

Ogłoszenie numer: 5009328, z dnia 2021-06-24

Inteligentne Miasta Sp z o.o.

Jesteśmy Polską innowacyjną, technologiczną firmą zajmującą się rozwiązaniami z obszarów Smart City oraz elektro mobilności. Realizujemy kompleksowe projekty z zakresu systemów parkingowych i rozwiązań e-mobility.

Ze względu na dynamiczny rozwój firma poszukuje osoby do współpracy na stanowisko:

Specjalista ds. technicznych

Miejsce pracy: świętokrzyskie / Kielce

Opis stanowiska

Szukamy:

Osoby do realizacji projektu „Innowacyjne rozwiązanie e-parkuj służące do bezbiletowego i bezdotykowego wjazdu, płatności i wyjazdu z parkingów wyposażonych w urządzenia parkingowe dowolnych producentów, składające się z aplikacji mobilnej dla klientów parkingów oraz modułu zarządzającego dla operatorów/ właścicieli parkingów” w zakresie projektowania, instalacji, wsparcia technicznego oraz serwisu systemów do zarządzania dużymi parkingami.

Zakres obowiązków:
  • Doradztwo i dobór optymalnych rozwiązań w zakresie infrastruktury technicznej do zarządzania dużymi obiektami parkingowymi dla naszych klientów;
  • Rozruch, wdrożenie, diagnozowanie usterek, wykonywanie przeglądów kompleksowych systemów parkingowych, prowadzenie serwisu;
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z realizowanymi projektami;
  • Współpraca z działem sprzedaży.

Wymagania

  • Pasjonuje się instalacjami elektromechanicznymi i nowymi technologiami;
  • Wyuczony zawód: elektromechanik, elektrotechnik, automatyk, mechatronik;
  • Zrozumienie zagadnień informatycznych dotyczących realizowanych projektów;
  • Gotowość do wyjazdów służbowych;
  • Zaangażowanie i pozytywne nastawienie do powierzonych zadań;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność szybkiego uczenia się;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Mile widziane uprawnienia energetyczne do 1 kV (popularny tzn. SEP).

Oferujemy

  • Ciekawą i pełna wyzwań pracę w innowacyjnej firmie;

  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego oraz poznawania nowych technologii;

  • Przyjazną atmosferę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Możliwość pracy zdalnej oraz elastyczne godziny pracy.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 24-06-2021
Wyświetleń: 222