Etat Elektronik / Elektro-mechanik Utrzymanie Ruchu na wytwórni konstrukcji stalowych w Kielcach

Firma: Exbud Konstrukcje Sp. z o. o. miejsce pracy: Kielce

Ogłoszenie numer: 5041536, z dnia 2021-07-01

Exbud Konstrukcje Sp. z o. o.

Elektronik / Elektro-mechanik Utrzymanie Ruchu na wytwórni konstrukcji stalowych w Kielcach

Miejsce pracy: świętokrzyskie / Kielce

Opis stanowiska

  • wykonywanie przeglądów technicznych, remontów oraz usuwanie bieżących awarii,
  • prowadzenie dokumentacji maszyn i urządzeń,
  • wsparcie techniczne niezbędne do funkcjonowania Wytwórni Konstrukcji Stalowych,
  • wprowadzanie usprawnień: elektronicznych, mechanicznych, automatycznych.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne preferowane: elektronik, elektro-mechanik.
  • uprawnień elektrycznych do 1kV,
  • umiejętność pracy w zespole oraz dobrej organizacji pracy,
  • chęć podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym,
  • mile widziane: uprawnienia do obsługi podestów ruchomych, uprawnienia do obsługi i konserwacji wózków widłowych oraz suwnic.

Oferujemy

  • umowa o pracę na pełen etat w stabilnej i rozwijającej się organizacji,
  • udział w szkoleniach i kursach zawodowych,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dofinansowanie do posiłków przez 12 miesięcy w roku,
  • świadczenia socjalne (np. bony w okresie świątecznym),
  • praca w miłej atmosferze,

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 01-07-2021
Wyświetleń: 303