kandydatów

Etat Mechanik

Firma: BIO MED Sp. z o.o. miejsce pracy: Piekoszów

Firma Bio-Med Sp. z o.o. w Szczukowskich Górkach gm. Piekoszów  poszukuję pracowników na stanowisko:

Mechanik
Miejsce pracy: Piekoszów

Umowa zlecenie na 3 miesiące po tym okresie umowa o pracę.

Opis stanowiska pracy:
  • Konserwacja i nadzór nad maszynami i urządzeniami linii produkcyjnej
  • Diagnozowanie awarii i ich usuwanie
  • Modernizowanie i remonty maszyn i urządzeń
  • Przestrzeganie zasad i procedur
  • Bieżące naprawy
Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe bądź średnie kierunkowe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość układów automatyki
  • Mile widziane uprawnienia spawalnicze, elektryczne i gazowe
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość i chęć do zdobywania oraz rozwijania wiedzy z zakresu zajmowanego stanowiska
  • Dyspozycyjność oraz zaangażowanie
Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę Bio-Med Sp. z o.o., 26-065 Piekoszów, Szczukowskie Górki 1 A (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”.