kandydatów

Etat Szef Sprzedaży Oddziału

Firma: Schenker Sp. z o.o. miejsce pracy: Kielce

Szef Sprzedaży Oddziału

Jesteśmy zespołem ekspertów, którzy wspierają klientów w ponad 130 krajach w rozwoju ich biznesu. Orientacja na klienta i jego potrzebę pozwala nam kreować innowacyjne rozwiązania na każdym etapie łańcucha dostaw.

W DB Schenker pracujemy etycznie, zgodnie z naszymi wartościami - Klient jest dla nas partnerem, pracujemy zespołowo, pomagamy sobie i szanujemy się wzajemnie. Jeżeli podzielasz te wartości, poznajmy się.

Główne obowiązki:

  • Kierowanie oddziałowym zespołem sprzedaży bezpośredniej w zakresie wszystkich rodzajów transportu dostępnych w ofercie DB Schenker.
  • Zapewnienie efektywnych działań sprzedażowych w podległym regionie.
  • Planowanie, monitorowanie i egzekwowanie celów sprzedaży.
  • Rozwój podległego zespołu poprzez: rekrutację, szkolenia, motywację, ocenę i feedback.
  • Poszukiwanie optymalizacji i nowych rozwiązań wpływających na zwiększenie efektywności zespołu i rozwój sprzedaży.
  • Nadzór nad realizacją budżetu podległem jednostki.
  • Utrzymywanie kontaktów biznesowych z kluczowymi klientami w podległym regionie.
  • Przygotowywanie i monitorowanie ofert dla Klientów.
  • Współpraca z pozostałymi zespołami sprzedażowymi m.in. Key Account Management czy Tender Management.
  • Kooperacja z działami produktowymi w tym tworzenie planów sprzedaży poszczególnych produktów dostępnych w portfolio DB Schenker.
  • Analiza lokalnego rynku pod kątem nowych możliwości biznesowych.
  • Nadzoruje wykorzystanie narzędzi CRM w celu utrzymania odpowiedniej dokumentacji sprzedażowej.
  • Współpraca z działami operacyjnymi w celu dostarczenia najlepszej jakości serwisu dla Klienta.

Nasze oczekiwania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedażowym w obszarze TSL.
  • Dobra znajomość produktów w obszarze transportu: drogowego, lotniczego i morskiego.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.
  • Naturalne zdolności sprzedażowe i łatwość w kontakcie z klientem.
  • Umiejętność budowania zaangażowanego zespołu i utrzymywania wysokiego poziomu motywacji.
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do odbywania podróży służbowych.
  • Doświadczenie w pracy z systemami typu. CRM.
  • Dobre umiejętności analityczne.
  • Obsługa pakietu MS Office.
Nasza oferta:
  • Umowa o pracę (wynagrodzenie podstawowe + premia).
  • Samochód służbowy.
  • Możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń.
  • Możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych (Szlachetna Paczka, Zielony Czas Pomagania).
  • Możliwość korzystania z ZFŚS.
  • Możliwość dofinansowania nauki – kursy doszkalające, językowe czy studia.
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport.
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.
  • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE.