kandydatów

Etat Przedstawiciel Handlowy – branża części samochodowych

Firma: VanKing Celkar Group Sp. z o.o. miejsce pracy: Kielce

VanKing Celkar Group- król części do busów, polski producent i dystrybutor części do samochodów dostawczych, ale przede wszystkim to cudowny zespół ekspertów.

  • Ponad 25 lat nieprzerwanego dynamicznego rozwoju,
  • Prawie 300 kapitalnych osób w Polsce, Rosji, Łotwie oraz w Rumunii,
  • Sprzedaż produktów w 30 krajach,
  • Nr 1 w kategorii najbardziej kompleksowej oferty części do busów,
  • Firma, która wizję określa tak: „Budować organizację przyjazną dla pracowników”.

VanKing Celkar Group to przede wszystkim ludzie, dlatego dbamy o świetną, niekorporacyjną atmosferę, elastyczność i otwartość.

DLACZEGO VANKING?

OBSŁUGA EKSPERTOW - DOSTAJESZ TO CZEGO CHCESZ

  • dostęp do fabrycznych katalogów części oraz baz i katalogów producentów
  • wystarczy zadzwonić lub napisać
  • dobrać części samemu na online.vanking.pl

CZĘŚCI DOSTĘPNE OD RĘKI - OSZCZĘDZASZ CZAS

  • posiadamy na stanie najbardziej nietypowe części
  • dostawa lub odbiór własny jeszcze tego samego dnia
  • wysyłka części nietypowych w ciągu 24h

SPECJALIZACJA W CZĘŚCIACH DO BUSÓW - OSZCZĘDZASZ PIENIĄDZE

  • dzięki specjalizacji w zakresie busów możemy zaoferować najlepsze ceny
  • masz pewność, że dostajesz to czego szukasz

DZIAŁ ROZWOJU PRODUKTU - INNOWACJE I ULEPSZENIA

  • wprowadzamy zmiany i innowacje w produkowanych przez nas częściach
  • posiadamy w ofercie wzmocnione i zmodyfikowane zamienniki oryginałów własnych marek

Dołącz do Wikingów:
Nasza firma, to fantastyczna załoga zgranych i kompetentnych ludzi. Każdy jest tak samo ważny, niezależnie od zajmowanego stanowiska, bo wierzymy, że tylko wspólnie możemy zdobyć to, czego nie zdobył jeszcze nikt. Dlatego przykładamy ogromną wagę do doboru osób do naszej załogi.

Przedstawiciel Handlowy – branża części samochodowych
Miejsce pracy: Kielce
Obowiązki:
  • Poszukiwanie nowych kontrahentów, negocjowanie warunków współpracy,
  • Ofertowanie i prezentowanie całościowej oferty Firmy wraz z nowościami i bieżącymi promocjami,
  • Obsługa procesu sprzedaży stacjonarnej,
  • Monitorowanie konkurencji,
  • Dobieranie części z wykorzystaniem katalogów elektronicznych.
Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (minimum 1 rok),
  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych,
  • Znajomość części samochodowych i branży będzie wielkim atutem,
  • Biegła umiejętność obsługi komputera, przede wszystkim pakietu MS Office,
  • Dyspozycyjność w zakresie pracy w terenie,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętności negocjacyjne,
  • Praktyczna znajomość nowoczesnych metod i technik sprzedaży,
  • Pewność siebie, znakomite umiejętności interpersonalne, orientacja na osiąganie celów,
  • Aktywność i zaangażowanie w powierzone obowiązki, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole,
  • Samodzielność w pracy, skrupulatność i dokładność wykonywania powierzonych zadań.
Oferujemy:
  • Stabilną współpracę (poszukujemy TYLKO kandydatów gotowych na długotrwałą współpracę. Jesteśmy zgraną paczką i szukamy kogoś kto do nas dołączy na długo),
  • Rozwój– Dostęp do firmowego know how, ludzi otwartych na dzielenie się wiedzą,
  • Świetna atmosfera pracy – fajny zespół, dobre relacje, współpraca.
  • Zarobki- podwyżki w oparciu o wzrost kompetencji i badanie wynagrodzeń rynkowych – doceniamy rozwój.
  • Premie uznaniowe zależne od zaangażowania i wyników oddziału,
  • Bycie fair – w pandemii nikomu nie zmniejszyliśmy wynagrodzenia, nie było żadnych redukcji.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 31-01-2022
Wyświetleń: 202