Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Asystent Zarządu

Firma: Globtrak Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Kielce

Ogłoszenie numer: 6727791, z dnia 2022-03-21

O nas
W związku z dynamicznym rozwojem firma działająca w branży IT i nowych technologii poszukuje do swojego zespołu osoby odpowiedzialnej za działania administracyjno-biurowe. Globtrak Polska to jeden z dynamiczniej rozwijających się producentów oprogramowania w sektorze technologicznym. Firma prowadzi dystrybucję swoich produktów wykorzystując, modele B2B w kanałach sprzedaży tradycyjnej. Firma działa od 2009 roku i systematycznie dąży do objęcia pozycji lidera branży zarządzania flotą pojazdów.

Misja Globtrak

Polska Siłą naszej firmy są ludzie, którzy każdego dnia ją tworzą. Traktujemy wszystkich tak, jak sami byśmy chcieli być traktowani. Pracujemy jako kreatywny i elastyczny zespół, który rozwija swoje kompetencje po to, aby dostarczać najlepszej jakości produkty i usługi, budując najwyższą satysfakcję klientów.

Asystent Zarządu

Miejsce pracy: świętokrzyskie / Kielce

Opis stanowiska

  • Koordynacja poczty przychodzącej oraz wychodzącej
  • Koordynacja spraw administracyjno-biurowych w biurze oraz częściowo poza nim (np. współpraca z urzędami)
  • Kompleksowa obsługa biura
  • Archiwizacja dokumentów
  • Negocjowanie umów z dostawcami
  • Wykonywanie bieżących spraw zleconych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
  • Doświadczenie w pracy biurowej – min. 1 rok
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Podstawowa znajomość j. angielskiego
  • Dobra organizacja pracy
  • Chęci do podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (wraz z systemem premiowym)
  • Wsparcie managementu
  • Miłą i przyjazną atmosferę