kandydatów

Etat Brygadzista / Majster budowlany

Firma: NOR-MAL SP. Z O.O. miejsce pracy: Kielce

Ogłoszenie numer: 7355970, z dnia 2022-08-03

NOR-MAL SP. Z O.O.

Firma Budowlana - wykończenia obiektów budowlanych

Brygadzista / Majster budowlany

Miejsce pracy: Kielce

Opis stanowiska

  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych
  • dostarczanie wyrobów, narzędzi, materiałów na miejsce wykonywania prac
  • wykonywanie obmiarów po wykonawcach
  • umiejętność i doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • gotowość do pracy w delegacji
  • organizacja i nadzór nad realizacją
  • koordynowanie robót podwykonawców na placu budowy
  • uczestnictwo w naradach budowy

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w pracach wykończeniowych takich jak malowanie, szpachlowanie, układanie płytek, zabudowy g-k
  • dokładność w wykonywanych pracach
  • umiejętność organizacji pracy własnej

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki pracy
  • terminowe wypłaty
  • możliwość rozwoju
  • zdobywanie doświadczenia
  • stabilną pracę na umowę o pracę na pełny etat

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 03-08-2022
Wyświetleń: 148