kandydatów

Etat HR Specialist

Firma: Unique People miejsce pracy: Kielce

Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 27584 prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych dla wszystkich spółek CCIG Group.

Obecnie do naszego zespołu w Kielcach poszukujemy osoby na stanowisko:

HR Specialist
Zakres obowiązków:
  • kompleksowe prowadzenie masowych procesów rekrutacyjnych do roli Telefonicznych Doradców Klienta,
  • realizacja strategii komunikacji rekrutacyjnej na rynku lokalnym (w tym m.in. opracowywanie treści i wyglądu ogłoszeń, dobór narzędzi rekrutacyjnych, ustalanie zasięgu i częstotliwości dotarcia etc.),
  • raportowanie wyników realizacji zadań wg. ustalonych wskaźników oraz analiza prowadzonych działań,
  • współpraca z lokalnymi dostawcami i instytucjami w zakresie realizacji działań rekrutacyjnych,
  • budowanie pozytywnego wizerunku marki CCIGG na rynku,
  • realizacja innych zadań niezbędnych do osiągania celów.
Oferujemy:
  • profesjonalne wdrożenie do nowej roli,
  • stabilne warunki współpracy,
  • stałe, konkurencyjne rynkowo wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • możliwość specjalizacji i rozwoju w obszarze HR w największym call center w Polsce,
  • niezbędne narzędzia do pracy, m.in. laptop i telefon komórkowy.
Oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego (lub w trakcie studiów),
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych,
  • otwartości, samodzielności i kreatywności w realizacji zadań,
  • zrozumienia specyfiki, korzyści i wyzwań pracy w dynamicznym środowisku contact center,
  • umiejętność rozmawiania z ludźmi o różnych profilach,
  • wysokiego zaangażowania,
  • bardzo dobrej organizacji,
  • entuzjazmu i umiejętności zachęcania oraz motywacji innych,
  • silnej koncentracji na realizacji celów i skupieniu na wynikach.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 15-09-2022
Wyświetleń: 136