Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Konstruktor - Projektant urządzeń i instalacji przemysłowych

Firma: PFTechnology Sp. z o.o. miejsce pracy: Kielce

PFTechnology Sp. z o.o. lider w produkcji maszyn i urządzeń do filtracji, separacji, odwadniania, instalacji procesowych poszukuje Kandydatów do pracy w Dziale Technicznym na stanowisko:

Konstruktor - Projektant urządzeń i instalacji przemysłowych
Miejsce pracy: Kielce
Zadania:
  • opracowywanie i przygotowywanie dokumentacji projektowej
  • projektowanie instalacji technologicznych
  • prowadzenie prac badawczo-rozwojowych
  • kosztorysowanie
  • nadzór autorski nad realizacją projektu i przebiegiem montażu

Możliwość pracy w Wierzbicy k. Radomia oraz w biurze konstrukcyjnym w Kielcach

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • pożądane doświadczenie w projektowaniu instalacji przemysłowych,
  • biegła obsługa komputera i 3D Inventor /SolidEdge
  • mile widziana obsługa programu AUTOCAD, VVD
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność
  • wysoka motywacja i zaangażowanie do pracy
  • znajomość przepisów i wymagań formalno-prawnych branży technologicznej
  • zorientowanie na osiąganie celów
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ubezpieczenie na życie i pakiet opieki medycznej
  • pracę w gronie specjalistów
  • szerokie możliwości rozwoju i szkoleń
  • udział we współtworzeniu strategii firmy
  • profesjonalne narzędzia pracy