Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Wydawca towaru - suwnicowy

Firma: CENTROSTAL S.A. miejsce pracy: Kielce

www.centrostalsa.pl

Wydawca towaru - suwnicowy
Miejsce pracy: Kielce
Wymagania:
  • Uprawnienia do obsługi suwnic sterowanych z poziomu roboczego
  • Mile widziana znajomość branży wyrobów hutniczych
  • Zdyscyplinowanie i pozytywny stosunek do powierzonych obowiązków
  • Umiejętność pracy w zespole
Zakres obowiązków:
  • Prace załadunkowo – wyładunkowe i transportowe wyrobów hutniczych
  • Obsługa magazynowa klientów
  • Inne czynności związane z pracą na magazynie
Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Stabilność zatrudnienia
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Regularne i pewne wynagrodzenie oparte o system motywacyjny