kandydatów

Etat Dyrektor Oddziału

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Kielce

Ogłoszenie numer: 7668510, z dnia 2022-10-24

Klient portalu Praca.pl

Firma będąca ogólnopolskim dostawcą usług ochrony fizycznej mienia oraz usług pokrewnych, poszukuje:

Dyrektor Oddziału

Miejsce pracy: Kielce

Opis stanowiska

Do podstawowych obowiązków poszukiwanego Menadżera należy:

  • Zarządzanie i nadzór nad jakością świadczonych usług fizycznej ochrony mienia w podległym oddziale,
  • Zarządzanie procesem sprzedaży usług,
  • Rozwój organizacyjny i kompetencyjny podległej kadry menadżerskiej,
  • Nadzór nad nowymi wdrożeniami,
  • Reprezentowanie Spółki wobec kluczowych klientów w sprawach bezpośrednio związanych z realizacją lub rozwojem usług.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub minimalnie średnie,
  • Wpis na KPOF,
  • Umiejętności analityczne, znajomość pakietu Office,
  • Znajomość branży usług ochrony oraz 2 letni staż w zarządzaniu strukturą organizacyjną lub w sprzedaży usług ochrony,
  • Dobra znajomość rynku, doświadczenie w sprzedaży usług.

Oferujemy

  • Bardzo dobre warunki zatrudnienia,
  • Możliwość rozwijania kompetencji zarządczych,
  • Świetną atmosferę pracy.