kandydatów

Etat Sprzedawca Produktów Ubezpieczeniowych

Firma: Eurofinance Sp. z o.o. miejsce pracy: Kielce

Eurofinance Sp. z o.o. jest multiagencją ubezpieczeniową, która dzięki doświadczeniu i współpracy z wieloma firmami, nie tylko ubezpieczeniowymi, pomaga klientom kompleksowo zabezpieczać ich mienie. Bogata gama produktów pozwala na dopasowanie odpowiedniego rozwiązania indywidualnie do potrzeb każdego klienta.

W związku z rozwojem sieci sprzedaży poszukujemy do współpracy osób na stanowisko:

Sprzedawca Produktów Ubezpieczeniowych
Miejsce pracy: Kielce
Twój zakres obowiązków:
  • Nawiązywanie oraz utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Obsługa sprzedażowa oraz posprzedażowa zgodnie ze standardami firmy
  • Raportowanie sprzedaży
Nasze wymagania:
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Umiejętność organizacji oraz planowania pracy
  • Mile widziana znajomość podstawowych zagadnień ubezpieczeniowych
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
To oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z wysokiej podstawy oraz systemu premiowego i prowizyjnego
  • Elastyczną formę zatrudnienia dostosowaną do Twojej sytuacji (umowa o pracę, umowa zlecenie lub współpraca B2B)
  • Cykl szkoleń produktowych i sprzedażowych oraz proces coachingowy
  • Narzędzia pracy (laptop, telefon)

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 21-02-2023
Wyświetleń: 80