kandydatów

Etat Koordynator wdrożenia i wsparcia systemu ERP enova365

Firma: ŚGP INDUSTRIA S.A. miejsce pracy: Kielce

Stały rozwój przedsiębiorstwa oraz coraz większa skala wykonywanych wdrożeń sprawiły, że zaistniała potrzeba powiększenia zespołu IT o wdrożeniowca enova365.

Koordynator wdrożenia i wsparcia systemu ERP enova365
Miejsce pracy: Kielce
Twój zakres obowiązków
  • Realizacja zgłoszeń serwisowych
  • Znajomość zagadnień konteneryzacji
  • Udział we wdrażaniu systemu enova365, a na dalszym etapie samodzielne przeprowadzanie wdrożeń
  • Analiza procesów biznesowych
  • Opracowywanie koncepcji budowy systemu i dedykowanych rozwiązań w porozumieniu z kierownikiem projektu
  • Sporządzanie dokumentacji wdrożeniowej zgodnie z założeniami wewnętrznymi firmy
  • Parametryzacja systemu enova365
  • Przygotowywanie materiałów szkoleniowych oraz prowadzenie szkoleń dla nowych użytkowników systemu enova365
  • Stały kontakt z dostawcą systemu
  • Uczestnictwo w spotkaniach biznesowych
Nasze wymagania
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w serwisowaniu oraz wdrażaniu co najmniej jednego systemu klasy ERP - warunek konieczny
  • Znajomość programowania w języku C#
  • Znajomość wzorców projektowych oraz zasad programowania obiektowego
  • Doświadczenie w serwisowaniu i wdrażaniu systemu ERP enova365
  • Wiedza merytoryczna z minimum jednego podstawowego obszaru funkcjonowania systemów ERP – księgowości i finansów, handlu i gospodarki magazynowej, kadry i płac
  • Umiejętność wykorzystywania tej wiedzy w praktyce
  • Wysoko rozwinięte umiejętności techniczne – instalacja, konfiguracja, integracja programów i urządzeń zewnętrznych, pisanie podstawowych zapytań SQL, instalowanie połączeń zdalnych, instalowanie dodatkowych komponentów systemu Windows, czytanie dokumentacji technicznej w języku angielskim, znajomość podstawowych zagadnień sieciowych
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Umiejętność przekazywania informacji
  • Chęć podnoszenia swoich kompetencji
  • Posiadanie czynnego prawa jazdy kategorii B
  • Praca w trybie stacjonarnym
Oferujemy:
  • Wspólną realizację ciekawych projektów informatycznych
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, udział w szkoleniach
  • Pakiety medyczne dla pracowników i ich rodzin
  • Pakiety sportowe  dla pracowników i ich rodzin
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego pracowników i ich rodzin
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie do Świąt)
  • Imprezy firmowe (Barbórki, spotkania integracyjne, wyjazdy integracyjne).

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 06-04-2023
Wyświetleń: 73