kandydatów

Etat Lakiernik samochodowy / pomocnika lakiernika

Firma: AUTORUD STALOWA WOLA Sp. z o.o. miejsce pracy: Kielce

Autoryzowany Dealer i Partner Serwisowy Škoda

AUTORUD Stalowa Wola Sp. z o.o.

Oddział Škoda w Kielcach,

poszukuje kandydata na stanowisko:

Lakiernik samochodowy / pomocnika lakiernika
Miejsce pracy: Kielce
Opis stanowiska:
  • przygotowanie do lakierowania – czyszczenie, zabezpieczanie, szlifowanie, oklejanie
  • wykonywanie drobnych poprawek i napraw pokryć lakierniczych
  • przyuczenie do samodzielnego lakierowania samochodów osobowych
Oczekiwania:
  • umiejętność przygotowania powierzchni do lakierowania
  • umiejętności z zakresu szlifowania
  • mile widziane doświadczenie w pracy serwisu i lakiernictwie
  • rzetelne wykonywanie powierzonych prac
  • chęci do nauki i zdobycia zawodu lakiernika
  • zainteresowanie branżą motoryzacyjną
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego