kandydatów

Etat Mechanik Samochodowy

Firma: AUTORUD STALOWA WOLA Sp. z o.o. miejsce pracy: Kielce

Autoryzowany Dealer i Partner Serwisowy Škoda

AUTORUD Stalowa Wola Sp. z o.o.

Oddział Škoda w Kielcach,

poszukuje kandydata na stanowisko:

Mechanik Samochodowy
Miejsce pracy: Kielce
Opis stanowiska:
  • Praca w autoryzowanym serwisie SKODA,
  • Naprawa i doposażanie samochodów osobowych,
  • Wykonywanie napraw mechanicznych,
  • Diagnozowanie usterek w zakresie elektromechaniki,
  • Montaż podzespołów w pojazdach,
  • Obsługa urządzeń warsztatowych.
Wymagania:
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, znajomości zasad funkcjonowania serwisu samochodowego,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Wykształcenie kierunkowe (mechanik samochodowy),
  • Zdolność do pracy w zespole jak i na samodzielnym stanowisku,
  • Znajomość diagnostyki komputerowej.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne stałe miesięczne wynagrodzenie + bardzo motywacyjny system premiowy,
  • Profesjonalne szkolenia,
  • Pracę w dużej i wielooddziałowej firmie z 20-letnim doświadczeniem,
  • Pracę w zespole i miłą atmosferę pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.