Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Wydawca towaru na magazynie wyrobów hutniczych

Firma: CENTROSTAL S.A. Kielce miejsce pracy: Kielce

www.centrostal-kielce.pl

Wydawca towaru na magazynie wyrobów hutniczych
Miejsce pracy: Kielce
Wymagania:
  • Dobra organizacja pracy w zespole
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic sterowanych z poziomu roboczego
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość wyrobów hutniczych
Zakres obowiązków:
  • Prace załadunkowo – wyładunkowe wyrobów hutniczych
  • Obsługa magazynowa klientów
  • Inne czynności związane z pracą na magazynie
Oferujemy:
  • Stabilność zatrudnienia
  • Regularne i pewne wynagrodzenie
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Pozostałe oferty pracy w firmie CENTROSTAL S.A. Kielce
Etat Specjalista ds. VAT w firmie: CENTROSTAL S.A. Kielce miejsce pracy: Kielce 12-05-2022
Etat Handlowiec w firmie: CENTROSTAL S.A. Kielce miejsce pracy: Kielce 10-12-2021
Etat Elektromechanik w firmie: CENTROSTAL S.A. Kielce miejsce pracy: Kielce 16-11-2021
Etat Mechanik Utrzymania Ruchu w firmie: CENTROSTAL S.A. Kielce miejsce pracy: Kielce 19-08-2021

Czy ta oferta pracy jest nieaktualna? Powiadom nas!
Poleć ofertę pracy
Data dodania: 02-02-2022
Wyświetleń: 209