Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Specjalista ds. VAT

Firma: CENTROSTAL S.A. Kielce miejsce pracy: Kielce

www.centrostal-kielce.pl

Specjalista ds. VAT
Miejsce pracy: Kielce
Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe w zakresie rachunkowości, finansów lub ekonomii
  • Min. 1 rok praktyki na stanowisku dot. rozliczania podatku VAT
  • Znajomość ustawy o rachunkowości i znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych zwłaszcza ustawy o podatku VAT
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu ustawy o podatku VAT
  • Dokładność i staranność
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole
  • Samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki
Zakres obowiązków:
  • Ewidencjonowanie faktur w rejestrze zakupu i sprzedaży VAT
  • Kontrola i analiza kont księgowych z zakresu vat
  • Sprawowanie kontroli formalno-prawnej faktur vat
  • Rozliczenie podatku vat
  • Sporządzanie informacji i deklaracji z zakresu VAT
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywana pracą
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi /US/
  • Obsługa audytów księgowych i podatkowych
Oferujemy:
  • Umowa o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilność zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych obowiązków
  • Możliwość rozwoju w profesjonalnym zespole popartym szkoleniami
  • Praca w przyjaznej atmosferze
  • Regularne wynagrodzenie oraz dodatkowe świadczenia