kandydatów

Etat Gospodarz / Konserwator

Firma: PAMI A. Denkiewicz, P. Łukaszewski sp.j. miejsce pracy: Borków

Ogłoszenie numer: 7335255, z dnia 2022-07-28

PAMI A. Denkiewicz, P. Łukaszewski sp.j.

Ośrodek Wypoczynkowy "Uroczysko" w Borkowie oferuje na swoim terenie domki holenderskie, pokoje noclegowe, oraz miejsca kempingowe. Usytuowany jest w otoczeniu naturalnego kompleksu leśnego u podnóży Gór Świętokrzyskich, nad malowniczym zalewem w Borkowie, w odległości 15km od Kielc w woj. Świętokrzyskim.

Poszukujemy komunikatywnej osoby - tak zwanej złotej rączki do pracy i zamieszkania w ośrodku wypoczynkowym Uroczysko w Borkowie, woj. Świętokrzyskie.

Gospodarz / Konserwator

Miejsce pracy: Borków

Opis stanowiska

  • dbanie o stan techniczny wyposażenia ośrodka wypoczynkowego
  • umiejętność wykonywania drobnych napraw i remontów
  • utrzymanie porządku na terenie  i w okół zakładu pracy
  • dobra organizacja pracy
  • dbanie o tereny zielone

Wymagania

  • uczciwość,
  • dyspozycyjność
  • umiejętność wykonywanie drobnych napraw

Oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • przyjazną atmosferę pracy
  • wygodne miejsce zamieszkania
  • możliwość rozwoju zawodowego

Możesz przyjechać ze swoją partnerką, również znajdzie u nas pracę ;)

Oferujemy wygodne mieszkanie miłą atmosferę. Jeśli Ci się u Nas spodoba możesz zostać na dłużej ;)