Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Pracownik fizyczny - koszenie traw

Firma: PAMI A. Denkiewicz, P. Łukaszewski sp.j. miejsce pracy: Kielce

Ogłoszenie numer: 8195661, z dnia 2023-04-24

Firma zajmująca się koszeniem terenów zielonych.

Pracownik fizyczny - koszenie traw

Miejsce pracy: Kielce

 

Opis stanowiska

Zatrudnię pracowników do koszenia trawy wykaszarkami spalinowymi, a także do grabienia trawy na osiedlach miejskich w Kielcach. Praca na umowę zlecenie. 22,5 zł na godzinę netto. Paca od 08-05-2022 do 31-10-2023

Wymagania

  • uczciwość,
  • solidność,
  • chęć do pracy.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.


Pozostałe oferty pracy w firmie PAMI A. Denkiewicz, P. Łukaszewski sp.j.
Etat Pracownik obsługi urządzeń pralniczych w firmie: PAMI A. Denkiewicz, P. Łukaszewski sp.j. miejsce pracy: Morawica 24-01-2023
Etat Gospodarz / Konserwator w firmie: PAMI A. Denkiewicz, P. Łukaszewski sp.j. miejsce pracy: Borków 28-07-2022

« Powrót do strony kategorii
Czy ta oferta pracy jest nieaktualna? Powiadom nas!   
Poleć ofertę pracy
Data dodania: 24-04-2023
Wyświetleń: 64