kandydatów

Etat Elektromechanik

Firma: CENTROSTAL S.A. Kielce miejsce pracy: Kielce

„CENTROSTAL" SA Kielce zatrudni pracownika na stanowisko:

Elektromechanik
Miejsce pracy: Kielce
Główne zadania:
  • zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn i urządzeń
  • usprawnienia i optymalizacja pracy maszyn produkcyjnych i infrastruktury
  • analizy schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej
Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne z zakresu elektromechaniki lub elektrotechniki lub pokrewne.
  • znajomość układów mechaniki, automatyki i pneumatyki
  • uprawnienia do eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych Gr.I (co najmniej do 1 kV)
  • samodzielność i dokładność
  • doświadczenie w pracy na stanowisku elektromechanik lub pokrewnym
Oferujemy:
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego i osobistego
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • regularne i pewne wynagrodzenie
  • aktywny udział w realizacji projektów